מתנות לאישה אחרי לידה

אם אתם רוצים להעניק מתנה נפלאה לאישה אחרי לידה,  חשוב שתדעו כי ישנן כמה אופציות שמתאימות כמתנות לאישה שילדה, והן בטווחי מחירים שונים.

כיום מעניקים מתנות מסוגים שונים עקב לידה ממכריה של האישה החל מבן הזוג, מהמשפחה, חברים לעבודה ועוד.

אבל איזה אופציות של מתנות ישנן? כמה הצעות בהמשך.

מתנות לאשה לאחר לידה

חבילת שי ליולדת

כיום ישנן שלל חבילות שי ליולדת שכוללות מגוון מוצרים מפנקים לתינוק ולאם. חבילות כאלה כוללות דובי גדול, קרמים לאישה, מגבות גוף מפנקות, חיתולים, צעצועים ועוד. כיום אפשר לרכוש ליולדת חבילות שי החל מ-100 שקלים עד מחירים גבוהים יותר של מוצרי איכות ב 600 שקלים ומעלה.

זר מתוקים

מתנה מקורית נוספת היא זר מתוקים ליולדת. כיום אפשר למצוא שלל זרי מתוקים צבעוניים במיוחד כאשר זרים אלה מלאי בדברי מתיקה כמו שוקולדים איכותיים, סוכריות מדהימות, עוגיות חמאה ועוד. זרי מתוקים הם מתנה נפלאה ולא יקרה ללידה, בעיקר כאשר היולדת ממתינה לשחרור לביתה ורוצה דבר טעים ומתוק שכיף לנשנש גם בבית החולים.

זר מתוקים

צמיד טניס

צמידי הטניס הפכו לסמל בכל הנוגע להריון ולידה כאשר אחת המתנות אשר נחשבות פופולאריות להענקה ליולדת היא צמיד טניס עשוי זהב, עשיר ביהלומים קטנים המשובצים לכל אורכו: מה שמקנה לצמיד את המראה היוקרתי הנוצץ והזוהר שלו.

מתנה זאת היא סמל למאמץ והיופי שבלידה והכרה על כך שהאישה הביאה חיים חדשים לעולם. צמיד טניס ליולדת היא מתנה שנוהגים להעניק בני המשפחה הקרובים ביותר כמו גם בן הזוג של היולדת.

ספרי העצמה נשית

נשים אשר יולדות זקוקות לחיזוקים בכל זמן ולכן אחת המתנות שניתן להעניק היא ספר העצמה נשית או ספר מעניין שיעביר את זמנה של היולדת בבית החולים. בנוסף, ספרים להעצמה נשית יאפשרו קריאה מהנה וחיזוק הגוף והנפש לאחר הלידה.

יום פינוק בספא

עוד אפשר כדי להעצים ולפנק את היולדת להעניק לה יום פינוק בספא. בחרו ספא שקרוב למקום המגורים של האישה אשר ילדה, ובחרו חבילה מפנקת שכוללת עיסוי מקצועי, שימוש בכל מתקני הספא, טיפול פנים, פדיקור ומניקור. בכך תוכל היולדת לקחת מעט זמן לעצמה ולהתפנק בטיפולי ספא מענגים.

מתנות ליולדת

גיפט כארד

נשים אחרי לידה מוצאות עצמן פעמים רבות מסתובבות בקניונים או בשדרות חנויות וזאת על מנת להעביר את הזמן עם תינוקן החדש. בשל כך אפשר לרכוש ליולדת גיפט כארד לכל הרשתות המובילות ובכך לאפשר לה ליהנות גם משופינג בזמן ההסתובבות עם התינוק.

מתנה שימושית לתינוק

רבים מבני הזוג אשר הביאו ילד לעולם שרוצים לקבל שלל מתנות שיקלו עליהם את הרכישות ההכרחיות לגידול התינוק. בשל כך תוכלו לרכוש מגוון חפצים שימושיים כמו שידת החתלה, סל קל, כיסא לתינוק, חיתולים איכותיים, ביגוד ועוד. עם זאת חשוב לפני שאתם רוכשים מוצרים גדולים ויקרים לבדוק האם יש את המוצרים לבני הזוג את המוצרים או לא.

לסיכום, בין אם אתם חברים ומשפחה קרובים של היולדת לבין אם אתם עמיתים מהעבודה: כיום באמצעות שלל אופציות ניתן לפנק כל אישה במתנה ראויה לאחר הלידה.