4 דברים שאסור לכם להתפשר עליהם כשיש לכם תינוק בבית

בשעה טובה ומוצלחת עומדים להסתיים להם תשעת החודשים בהם חיכיתם בסבלנות לתינוק שלכם שיגיח ויצא אל העולם. אך בזמן שאתם מחכים לו, האם וידאתם שיש לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי לתת לו ולכם את התנאים הטובים ביותר לתחילת חייו?

הרשו לנו לעזור לכם. ארבעת הדברים הבאים הם פריטים שחייבים להיות לכם בטרם הגיע התינוק הקטן שלכם-

עגלה לתינוק

תופתעו לגלות כמה עגלה לתינוק היא שימושית וכמה היא שימושית יותר מכל פריט אחר שיהיה לכם. עגלה לתינוק שלכם מאפשרת לכם להתנייד איתו גם בתוך הבית וגם מחוץ לבית. כשאתם בוחרים את העגלה שלכם רצוי שתתמקדו בעגלות עבור תינוקות בני יומם ולא עבור תינוקות בוגרים יותר. ודאו כי העגלה שלכם מתכווננת בצורה שאתם צריכים ורוצים ובצורה שתעניק לו את התמיכה שהוא צריך מאחר וגופו עדיין רך וזקוק לכל תמיכה אפשרית.

מושב תינוק לרכב

את הפריט הזה אתם ממש חייבים ועוד לפני הלידה. אחרת, איך תביאו את התינוק החדש שלכם הביתה? גם פה, חשוב שתוודאו כי הכיסא שאתם קונים עבור התינוק שלכם הוא כיסא המותאם לתינוקות שהרגע נולדו. משמע, גם פה יהיה זקוק לתמיכה לצוואר בעיקר, שהוא האזור הרגיש ביותר של תינוקות בני יומם. במעמד בחירת הכיסא התייעצו עם המוכר כיצד להניח את הכיסא והיכן וכמובן, עד איזה גיל ניתן להושיב את התינוק שלכם בכיסא הזה.

 

מוניטור

אנחנו יכולים להגיד שברגע שתרכשו את המוניטור אתם תודו לנו על ההמלצה הזו. כשמשכיבים תינוק לישון כל מה שרוצים זה לשבת על ידו ולהשגיח על השינה הרגועה שלו. אך כשיש את ההזדמנות להשכיב את התינוק לישון ולהתפנות לדברים אחרים שאתם רוצים לעשות, המוניטור יפתור לכם את הבעיה. פשוט הניחו את המוניטור בחדרו וקחו את חלקו השני של המוניטור, הצד המקשיב, אליכם. כך כל שיעול קטן של התינוק יישמע ותוכלו לבחור האם יש צורך לקום אליו או לא.

כרית הנקה

נשים הפיסקה הזו היא לכן. אם בחרתן להניק את תינוקכן, מעבר לתמיכה שאתן צריכות להעניק לתינוק שלכן בשעת ההנקה, אתן זקוקות בעצמכן לתמיכה. על כן, יהיה זה נחוץ עבורכן שיהיה לכן כרית הנקה. תמיכה נכונה בשעת ההנקה מקלה על הצוואר, על שרירי הידיים ומאפשרת לכם להתרכז אך ורק בתינוקכם. אם עד כה לא חשבתן על כרית ההנקה הזו, אנחנו ממליצים בחום שתהיה לכן אחת כזו. לא תתחרטו על הרכישה הזו.

לסיכום,

ארבעת הדברים שהבאנו לכם כאן הם פריטים משמעותיים וחשובים לתחילת הדרך של התינוק הקטן שלכם ולתחילת דרככם כהורים צעירים וטריים. ברגע שיש לכם את הפריטים הללו, אתם יכולים להיות טיפה יותר רגועים.