הילד חוגג בר מצווה? באתר אוצר הספרים תוכלו למצוא מבחר מתנות ברוח היהדות

חגיגת בר המצווה בעולם היהודי אינה דומה לכל חגיגת יום הולדת סתמית. היא נושאת בחובה מהות חשובה ביותר של כניסת הנער לקבלת עול תורה ומצוות. בתאריך זה הוא נעשה למבוגר מבחינת ההלכה והוא מחויב וזכאי לעמוד בכל דרישות תרי"ג מצוות. תאריך זה הוא עת מרגשת מאוד בחייו, מהי אם כן מתנת בר המצווה המועדפת לחגיגת בר המצווה?

ספרי קודש כמתנת בר מצווה

מתנות לבר המצווה אינן יכולות להיות מתנות כמו שנהוג לתת בכל יום הולדת רגיל. ספרי קודש מהווים לרוב את המתנה האידיאלית עבור נער בר מצווה המתחיל למלא את ארון ספריו היהודיים, קיימים מגוון סוגי ספרי קודש של מבחר סוגי הוצאות, אילו ספרים תוכלו לקנות כמתנת בר מצווה?

סטים של ספרי קודש

ספרי קודש כסטים הם דבר מקובל בארון הספרים היהודי, כך ניתן לרכוש שו"ע, סט משנה ברורה, סט של תלמוד בבלי, תלמוד ירושלמי ועוד.

סטים אלו מהווים רכיב יסודי בארון הספרים היהודי ורבים מנערי בר המצווה ישמחו לגלות בין מתנות החגיגה סט מהודר ומכובד שיהיה גם שימושי מאוד ברבות השנים.

 

 

ספרי עוז והדר

ספרי עוז והדר מהווים את פאר עולם ספרי הקודש. ספרי עוז והדר כוללים את התלמוד הבבלי שהוצא במהדורה חדשה ומפוארת. רכישת סט ספרי עוז והדר היא מתנה מכובדת ביותר המשדרת הוקרה ורצון להשתתף בשמחת בר המצווה. מהדורה זו של התלמוד הבבלי הינה מהדורה מושקעת מאוד שנערכה על ידי תלמידי חכמים ובהוצאתה עורבו גדולי דור להכריע בשאלות שונות שהתעוררו במהלך תהליך העריכה.

ספרי הלכה

ההלכה היהודית היא המכוונת את האדם בחיי היומיום כמו בזמני שמחה, צער או אובדן. עם היכנס הנער היהודי לגיל מצוות הרי הוא מחויב לקיימן במלואן. ספרי ההלכה הם המכוונים את דרכו ומורים לו כיצד יש לנהוג בכל עת. ספרי ההלכה בבית היהודי הם נדבך בסיסי ביותר באמצעותם ניתן לדעת מה ואיך לעשות. ניתן לרכוש כמתנת בר מצווה ספר על הלכות תפילין בזיקה לכך שזו התקופה בה הנער מתחיל להניח תפילין, ספר הלכות שבת, ספר הלכות הקשור באקטואליה כגון ספר הלכות 4 מינים בסמוך לסוכות או ספר בנוגע להדלקת נרות חנוכה בסמוך לחנוכה, ניתן לקנות ספר הלכות בשר בחלב וספרי הלכות רבים נוספים. קיימים ספרי הלכה מצוירים/מצולמים המסבירים היטב נושאים הלכתיים שונים ועשויים לעניין מאוד את הנער הצעיר.

ספרי השקפה

כחלק מתהליך התבגרותו נחשף הנער למהות העמוקה של זהותו היהודית לצד נושאים השקפתיים שונים הדורשים בירור. ישנם ספרי השקפה המדברים לשפתם של הנערים בימינו ומפשטים תשובות לשאלות באמונה ועוד, בשפה התואמת את הגיל והרמה. ניתן לרכוש ספרי מחשבה, הגות ומחשבה ברמה מתאימה לגיל הנער כמתנת בר מצווה בה ייעשה שימוש חשוב.

ספרי חסידות

במידה ונער בר המצווה משתייך לקבוצה חסידית, ניתן לרכוש לו כמתנת בר מצווה את אחד מספרי החסידות הרבים, חשוב להתאים את סגנון הספר לרמתו של הנער על מנת שיוכל להפיק ממנו תועלת כבר בעתיד הקרוב.

לסיכום,

חנות אוצר הספרים הינה חנות מקוונת לממכר ספרי קודש בהפצה לכל אזורי הארץ במחירים המוזלים ביותר. באתר של אוצר הספרים תוכלו למצוא כל ספר שתרצו באמצעות ניווט קל בחלוקה לקטגוריות השונות. מעוניינים בספרי הלכה? סטים של ספרי קודש? ספרי השקפה או חסידות? כל ספרי הקודש תחת קורת גג אחת בהזמנה קלה ונוחה. תוך מספר ימים וספרי הקודש אצלכם. מזל טוב!