אימהות מספרות: אלה המתנות הטובות ביותר שקיבלנו לאחר הלידה!

מי שמחפש מתנה ליולדת, יודע שמדובר במשימה די מאתגרת, ולו כי זה מורכב לקלוע בדיוק לטעמה, ולהעניק מתנה שימושית ומשמחת. כדי שתוכלו לחפש את המתנה האידיאלית ביותר, שאלנו אימהות על המתנות שהן קיבלו לאחר הלידה, כך שתוכלו לקבל מהן השראה. שנתחיל?

מה לקנות ליולדת

מתנה אכילה ומתוקה

ליאת, בת 31 מתל אביב, מספרת שאחת המתנות ששימחו אותה במיוחד הייתה מתנה אכילה. "קיבלתי מגש פירות מושקע, עם פירות טריים וטעימים, וזה פשוט היה מושלם" היא מספרת וממליצה למי שמעוניין למצוא מתנות ליולדת, שיחשוב תחילה על מתנה אכילה, "שלחו לי את החבילה לבית החולים, וזו הייתה מתנה אידיאלית עבורי, כי יכולתי לנשנש את הפירות בין ההנקות ובמהלך היום" היא מספרת.

מנשא, זה כל הסיפור

"לפני 8 חודשים ילדתי את בני הבכור", מספרת שירן, בת 27 מהוד השרון. "קיבלתי במתנה מאחת החברות שלי, מנשא, אבל זה לא היה מנשא רגיל" היא אומרת "זה היה מנשא שהוא מעין בד אחד ארוך, כך שאני יכולה ללפף אותו סביבי וסביב התינוק" היא מתארת. לצד זה, היא מוסיפה בחיוך "היתרון הוא שהמנשא לא תופס צורה, כך שהוא מתאים לילד גם כשהוא טיפה גדל".

משחקי חשיבה והתפתחות

"לא חשבתי שאקבל מתנות לתקופה מאוחרת יותר", מספרת לנו אדווה וצוחקת קלות. "חברים שהגיעו לבקר אותי בבית החולים, רכשו משחקי חשיבה והתפתחות, שאלה מתנות שמתאימות לגילאים מתקדמים יותר", היא אומרת. "היופי בזה היה שלא חשבתי לרכוש משחקים כאלה בשלב זה, וכשהתינוק הגיעו לגיל שאפשר, כל מה שהייתי צריכה לעשות זה רק לשלוף את המשחקים מהארון, כך שהמתנה הייתה מאוד מאוד שימושית ויעילה", היא מסכמת.

פשוט שואלים

מיכל, בת 26 מרמת גן, ילדה לפני חצי שנה. בטרם הלידה, שאלו אותה חבריה ובני משפחתה, איזו מתנה היא רוצה עבור הלידה ומה מבין הפריטים הנחוצים לתינוק, עדיין חסרים לה. "פשוט עשיתי רשימה, כך שכל אחד מהחברים רכב עבורי מוצר חיוני. לא רק שהם העניקו לי מתנות שימושיות, הם גם עזרו לחסוך כסף", היא אומרת.

חברה טובה ילדה? קרובת משפחה עומדת ללדת? ובכן, יש לא מעט מתנות שניתן לרכוש, אך בין ההיצע הרחב, טוב ללמוד מניסיונן של אחרות, ולרכוש מתנה שימושית, יעילה ומיוחדת. מזל טוב!