מתנות מקוריות להורים טריים

מתנות מקוריות להורים טריים

לידה היא תמיד מאורע מיוחד, ואין ספק שכל בני המשפחה גדולים כקטנים רוצים לקחת חלק ברגעים הראשונים לחייו של הרך הנולד. בני המשפחה והחברים הקרובים עוטפים את הזוג והתינוק הקטן, ומסייעים ככל האפשר בימים הראשונים לאחר השינוי. לצד כל העזרה והתמיכה, נהוג להרעיף מתנות מסוגים שונים גם על אמא ואבא וגם על התינוק הקטן. אבל לא תמיד כל מתנה היא שימושית ולכן כדאי להשקיע זמן ומחשבה בקניית מתנה שההורים לא יכלו לשכוח ויודו לכם עליה למשך זמן רב.

חמשת המתנות הכי מיוחדים להורים הטריים

לא משנה אם זו החברה הכי טובה, האחות או אפילו הבוסית- אם אתם רוצים להפתיע אישה יקרה במתנת לידה מושקעת, אתם במקום הנכון. אספנו לכם את חמשת מתנות הלידה שכל אם ישראלית תשמח לקבל:

  1. בשביל הזיכרונות – באתר של סלקום שופ תוכלו לרכוש להורים הטריים מכשיר סלולרי עם מצלמה באיכות גבוהה. ההורים יזכו לתעד את הרגעים הקטנים של התינוק החדש ואתם תשמחו לקבל את ההודעות בקבוצה של המשפחה ולדעת שאפשרתם להם ליהנות מהרגעים הללו.
  2. בשביל השקט – בתיאום עם ההורים, קנו להם כרטיסים לארוחות ערב מפנקת והציעו להם את שירותי השמרטפות שלכם (לא תאמינו כמה הם יודו לכם!). כמובן תזמינו את הארוחה במועד שנוח לכולם, ותנו להם את ההזדמנות לבלות זמן איכות זוגי בשקט שאחרי הסערה.
  3. בשביל הכיף – רכשו להורים הטריים שובר זוגי ליום ספא מפנק כולל עיסוי מפנק וארוחת בוקר עשירה. אפשרו להם להשלים פערים ולהנות משהייה במתחם הספא לכמה שעות של חוויה אחרת. כיום ניתן לרכוש חבילות ספא בבתי המלון בארץ, במחירים מוזלים – כך שכל מה שנותר לכם לעשות זה רק לבחור את בית המלון.
  4. בשביל הסדר – התארגנו עם עוד כמה חברים והגיעו לבית המשפחה כמה ימים לאחר הלידה. עזרו לאם הטרייה לארגן ולסדר את הבית, פנקו אותה בכמה שעות שינה יקרות מפז וטפלו בכל מה שלא היה לה זמן להתעסק איתו (כמו קיפול הכביסה, קניות בסופר וכו'). היא בתמורה תודה לכם על העזרה המשמעותית שלעיתים שווה יותר מאשר כל מתנה אחרת.
  5. בשביל הגוף – הביאו לבית החולים או לבית המשפחה כמה סירים עמוסים בכל המאכלים האהובים ביותר על הזוג הטרי. היו בטוחים שלא היה להם זמן לאכול בצורה מסודרת בימים שלאחר הלידה והם בהחלט יעריכו מנת אוכל ביתי טרייה.

לפרגן מכל הלב

לידה היא אירוע רגשי מורכב שלעיתים יכול להיות לא קל להורים הטריים. במקום להפציץ את ההורים במתנות חומריות שלא תמיד הם צריכים, נסו לחשוב על דברים שבאמת יעזרו להם להסתגל לחיים החדשים שנוספו להם ולדינמיקה המשפחתית המחודשת. צאו מהקופסא וחשבו על האנשים שהם ומה היה הופך אותם למאושרים. תסמכו על ההיכרות שלכם ואל תחששו לשתף את ההורים הטריים בהתלבטות. הם ישמחו לדעת שמישהו חושב על הדברים הקטנים בשבילם. על כל צרה שלא תבוא, תמיד תוכלו לקנות להם כרטיס מתנה ברשת התינוקות הקרובה כדי להשלים את המחווה.