מתנות לגיל שנתיים

גיל שנתיים האו גיל נפלא וזהו הגיל שבו הילד מתחיל להיות סקרן לגבי העולם, לגלות פריטים חדשים ולהתעניין בכל מה שזז או נמצא סביבו.

בנוסף, גיל זה הינו מתוק במיוחד אך גם קריטי וזאת משום שהילדים בגיל זה מתחילים לדבר, ללכת ולפעול מסביבם בכל זמן כדי לגעת לחוש לממש ולהרגיש.

אם אתם מחפשים מתנה לילד בגיל שנתיים חשוב שתשימו את הדגש על מתנה איכותית ומקורית אך חשוב מכל: כזאת שתסייע לו להתפתח ולהפעיל את כל החושים.

מתנות לגיל שנתיים

את אילו מתנות לגיל שנתיים ישנן? הכנו לכם רשימה של 10 מתנות מקסימות ונכונות לגיל זה!

 תיק קטן

כדי שהילד ילמד כיצד מכניסים פריטים לתיק, יבין כי ישנם מוצרים השייכים רק לו וכי הוא יכול לשאת אלמנטים שונים לכל מקום: ניתן להעניק לילד תיק קטן וחמוד שעמו הוא יסתובב בגאווה! התיק יכול להעסיק אותו בהכנסה והוצאה של פריטים מתוכו, להפעיל את היכולות המוטוריות שלו בכל הוגע לקואורדינציה ויכולות מחשבה, הוא יעניק לו הרבה הנאה תוך הליכה עם התיק לכל מקום – מה שיקנה לו גם תחושה של בטחון.

שמיכה מפנקת

'שמיכי', 'בלינקי', 'פופי' ועוד כולם שמות שילדים ממצאים לשמיכות האהובות עליהן. שמיכות אלה יכולות להיות פיסת בד גדולה שהם מצאו והן כעת קשורים אליה בעבותות, או שמיכה מפנקת שאתם תעניקו להם שתלווה אותם לכל מקום, תפנק אותם ותעניק להם בטחון ורוגע.

יום צילומים

ילדים בני שנתיים נמצאים בשלב החמוד ביותר בחייהם והם כבר לא תינוקות אלא ממש טף שטובל במתיקות! בשל כך גיל שנתיים הוא גיל מושלם ליום צילומים מקצועי שבו הילד מתעסק בשלל אלמנטים כמו בלון, עוגה גדולה ומעוצב, משחק עם גור כלבים ועוד. יום צילומים מקצועי הוא מתנה נפלאה לילדים אך גם להורים שמתמוגגים למראה התמונות המדהימות והצבעוניות של ילדם הקט.

בית בובות

עיסוק באלמנטים של בובות, בחדרים, שולחנות וכסאות קטנים ושלל חלקים המתאימים לגיל שנתיים יפתח מאד את מוחם של הילדים הקטנים והוא מעולה גם לפיתוח הדמיון. באמצעות בית בובות יכולים ילדים וילדות ליצור עולם שלם מלא בדמויות, צבעים וסיפורים שהם עצמם הוגים ממוחם המתפתח בכל זמן.

בימבה

גיל שנתיים הוא הגיל שבו הילד לומד ללכת, לרוץ, לשבת ולבצע שלל פעולות פיזיות תוך שהוא כל הזמן בוחן את גבולות גופו. כדי לסייע לו להתפתח פיזית תמיד ניתן להעניק כמתנה לגיל שנתיים בימבה שהיא אוטו קטן ובטיחותי שעמו יכולים לנסוע הילדים בכל מקום בבית, בחצר, על המדרכה והכל עם השגחה צמודה כמובן.

קוביות עץ איכותיות

זוכרים את קוביות העץ הקלאסיות שהייתם משחקים איתם בגן ומרגישים ממש כמו בנאים מן השורה? קוביות עץ בסגנון וינטג' גדולות ואיכותיות הן מתנה יפה, אסתטית וגם כזאת שתפתח מאד את מוחו של הילד. באמצעות הקוביות הילד יצור עולם חדש, יתנסה בהפעלת חפצים ויפעיל את כל הגוף תוך שהוא נהנה מילדות קלאסית ומדהימה.

מטבח קטן

כיום כולם רוצים להיות בשלנים או לפחות שפים של שני כוכבי מישלן! כדי שהילד שלכם יתחיל להכיר את העולם הקולינארי ויתעסק כבר מגיל קטן בכל הכלים במטבח: תמיד תוכלו להעניק לו מטבח קטן מושלם! רכשו מטבח עשוי עץ, פלסטיק או כל חומר בטיחותי שמתאים לפינת המשחק או לחדר הילדים. בחרו כזה שיש בו כבר את כל הכלים ותראו כיצד הילד שלו אתם מעניקים את המתנה מכין לכם מגוון מטעמים דמיוניים אך טעימים!

בובה מפנקת

אם יש משהו שילדים אוהבים זה את הרגעים המפנקים של החזקת בובת פרוותית ונעימה ביד. בובה איכותית ומפנקת היא כזאת שהילד יאהב, יחבק בלילה, יישא לכל מקום ואף עם השנים יעניק לה שם.

אוהל תגליות

מתנות לגיל שנתיים עליהן להיות גם מאתגרות ולכן אוהל תגליות שבו שלל משחקי מחשבה ומשחקי התפתחות הוא מתנה מושלמת עבור ילדים בגיל זה. מצעו אוהל תגליות בגודל מתאים, בחרו כזה שנראה מעניין ואיכותי ותוכלו להעניק מתנה סופר חכמה לילד הקטן.

עגלת קניות ומסע קניות בסופר מרקט של ילדים

ילדים בגיל שנתיים רוצים להרגיש כמו גדולים ולכן מסע אל סופר מרקט ומסע קניות היא חוויה מספקת במיוחד! כיום ישנן אטרקציות של סופרים עם מוצרים מדומים שאותם יכולים לרכוש הילדים ולשים בעגלה קטנה. הרכישה אמנם דמיונית, אך מסע אל סופר של קטנים יכול להיות מסע מושלם! בסוף החוויה תוכלו ניתן להעניק לילד עגלת סופר, אשר אותה אפשר לרכוש עם מוצרים בכל חנות צעצועים.