בובות לתינוקות: 5 סיבות לקנות לקטנטנים בובות לעריסה

אם אתם רוצים לבחור בובה כמתנה עבור ילד או ילדה בגיל שנתיים – חשוב שתדעו כי כיום ישנן שלל בובות מסוגים שונים, כאשר בקנייה של בובה נכונה יכולה לסייע מאד להתפתחות הילד ולעיסוק שלו במשחק מושלם!

כיום ישנן שלל סוגי בובות לעריסה כמו למשל בובות כרוב בעלות מראה מיוחד ומעניין, בובות תינוק אשר צוחקות, מדברות ואף מבצעות פעולות של תינוק קטן, בובות בדמויות חיות מסוגים שונים שגם עהן בעלות יכולות ניעה שונות, בובות ינשוף ושלל ציפורים אותן ניתן לתלות מעל העריסה ועוד.

כאשר אתם בוחרים מתנות לגיל שנתיים, בובה יכולה להיות מתנה נפלאה בעיקר כאשר יש בה תועלות עבור הילד.

אבל אילו תועלות ויתרונות ישנם בקניית בובות לעריסה לקטנטנים? הסיבה לרכוש בובות כאלה והיתרונות בהמשך.

בובות לתינוקות

קניית בובות לעריסה לילדים בני שנתיים היא רעיון נפלא בעיקר כאשר מדובר על בובות שנכנסות בקלות לעריסה או שניתן לתלות אותן על גבי העריסה תוך שהילד יוכל להביט בבובה ואף לגעת בה.

אחת הסיבות העיקריות לרכישת מתנה מסוג זה היא הערך המוסף שמעניקות בובות שונות לפיתוח המחשבה של הילד.

אז מהן היתרונות הנוספים בקניית בובות עריסה לקטנטנים?

מתנות לגיל שנתיים עליהן להיות מתנות שתורמות לפיתוח המחשבה של הילד ופיתוח היכולות המוטוריות שלו ולכן בובות שיש בהן ערך מוסף כמו בובת ינשוף מסוגים שונים, כמו גם בובות בעלות יכולות לדבר, לפתוח עיניים, לשתות ועוד הן מתנה מעולה!

כאשר רוכשים לילדים בובה אטרקטיבית ישנן כמה יתרונות שהילד נהנה מהן, ביניהן:

פיתוח השמיעה

בובות עריסה מנגנות וכאלה שמוציאות צלילים שונים מפתחות מאד את השמיעה של הילד, מעניקות לו את היכולת ליהנות ולהיחשף אל צלילים חדשים והן כאלה אשר באמצעותן נגלה לילד עולם חדש של צלילים, מוזיקה, קולות מהטבע ואף קולות מרגישים שמסייעים להרגעה ושינה.

פיתוח יכולות מוטוריות

בובות שנמצאות בתוך העריבה כמו בובת תינוקת קטנה או כלבלב נבחני יעזרו לילד לפתח את היכולות המוטוריות שלו תוך עיסוק בבובה בזמן השהייה בעריסה. הבובות הפוכות עם השנים לחברות הטובות של הילד אשר לעיתים מלוות אותו עד הגיעו לגיל 5 או אפילו 6!

גילוי חמלה

כאשר מעניקים לילדים בובה בדמות תינוק, בדמות חיה כמו חתלתול כלב או אפילו בובת ינשוף: נעשית בילד חשיפה אל צורות חיים שונות תוך שהטיפול של הילד בבובה גורם לו לתחושת אהבה ואף חמלה אל יצורים חדשים.

הכרת סוגי שונים של אנשים

בובה בצבעים שונים וכזאת שנראית כאילו הגיעה מארץ זרה, תעניק לילדכם את היכולת להכיר את האחר ולקבל אנשים מכל הסוגים.

עיסוק מעולה לשעות הפנאי

בובה היא עיסוק מעולה לילד גם בשעות הפנאי וגם כאשר הוא נמצא בעריסה. לכן אם אתם מחפשים אחר מתנות לגיל שנתיים: בובה לעריסה שתהיה איכותית ובעלת ערך מוסף, היא המתנה המושלמת!