אילו אביזרים כדאי לקנות לחדר התינוק?

בשעה טובה הגיע שלב ההכנות המרגש במסגרתו נדרש לבצע רכישה של אביזרים לחדר. כדי להימנע מרכישה מיותרת, להלן סקירה של אביזרים נחוצים לצורך עיצוב ואבזור לקראת הגעתו של התינוק לעולם.

אבזור חדר התינוק: כל מה שאתם צריכים לדעת לפני הרכישה

שלב הכרחי ומהותי לקראת הגעתו של התינוק לעולם נוגע כמובן לרכישה של אביזרים לחדר. למעשה, אם בעבר נדרשנו להגיע באופן פיזי לחנות, כיום ניתן לבצע רכישה אונליין של מגוון אביזרים לתינוק. אולם, לא פעם בשל ההתרגשות הורים רוכשים אביזרים בהם אין להם שימוש, וכתוצאה מכך חורגים ממסגרת התקציב או נאלצים להחזיר את הפריטים. אם אתם רגע לפני הרכישה, זה הזמן להציץ על הסקירה הבאה שלנו, וזאת בכדי שתוכלו לבצע רכישה נכונה בעבור אבזור החדר של המצטרף החדש למשפחה:

כרית לתינוק

כדי להעניק תמיכה לתינוק מומלץ לבצע רכישה של כרית לתינוקות מספק אמין ואיכותי, בהתאם לגיל של התינוק. נוסף לכך, ניתן לבצע רכישה של כרית אותה ניתן להציב כפריט נוי על כיסא הנקה או כחלק אינטגרלי מעיצוב החדר, ובהמשך להשתמש בה בכדי להעניק את התמיכה וההגנה להתפתחותו של התינוק.

שטיח

שטיח איכותי הוא אלמנט נוסף שאפשר לשלב בחדר, לשלבים שבו התינוק מתחיל לזחול. שטיח מכניס המון חמימות לחדר של התינוק, בהתאם לקונספט העיצוב אותו בחרתם. על מנת שתוכלו לבצע רכישה משתלמת, חשוב למדוד את מידות החדר כמו גם להקפיד על רכישה של שטיח דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ורק לאחר ביצוע של השוואת מחירים.

אילו אביזרים - כדאי לקנות לחדר התינוק

עריסה

בממוצע, תינוק ישן בעריסה בין שלושה ועד שבעה חודשיים. רצוי לבצע רכישה של עריסה מעץ מלא מאחר ומדובר בחומר גלם איכותי שנשמר למשך שנים רבות. כיום ישנה אופציה גם להשכיר את העריסה למשך תקופה של מספר חודשיים, ולכן אם אתם רוצים לחסוך בעלויות מדובר באופציה נהדרת אותה ניתן בהחלט לקחת בחשבון. במסגרת ההשכרה מקבלים לא רק עריסה אלא גם מזרן, כאשר אופציה נוספת היא לחבר את העריסה למיטת ההורים בשלבים הראשונים ולפני המעבר לחדר משלו.

כלי מיטה

אביזרים נחוצים בעבור חדרו של התינוק כוללים בין היתר מגן מזרן, מגן ראש, סט מצעים איכותי (עדיף 100% כותנה או בד ג'רזי) סדיניות ומובייל המשדרג את המיטה כמו גם מעניק לתינוק אלמנט חזותי המעודד את התפתחותו.

מקומות אחסון

כדי שתוכלו לשמור על סדר בחדרו של התינוק, מומלץ לתכנן ולבצע רכישה של מקומות אחסון בדמות קופסאות עשויות מקש טבעי, כך שלמעשה אתם לא רק מקבלים אפשרות להכניס את הצעצועים לקופסאות אלא גם פריט עיצובי יפהפייה. נוסף לכך, מומלץ לתלות מדפים לטובת אקסטרה מקום של אחסון, אולם הקפידו למקם את המדפים במקום מרוחק ממיטת התינוק.