המתנה המושלמת – והמפתיעה: תעודת לידה מעוצבת!

בשעה טובה ומוצלחת נולד תינוק/ת שמצטרפים למשפחה. כידוע, נהוג להעניק ליולדת מתנה – לרוב גיפט קארד, צעצועים או בגדי תינוקות שבהם היא לא תמיד משתמשת, בעקבות שפע של מתנות זהות אותן היא מקבלת דרך חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה. אם אתם מחפשים מתנה מקורית ומפתיעה שתעניק ליולדת חוויה בלתי נשכחת – זה הזמן לבצע הזמנה של תעודת לידה מעוצבת, אותה ניתן להזמין דרך אתר עותקים. כיצד מבצעים את ההזמנה ומה חשוב לדעת? להלן הפרטים אודות המתנה המושלמת.

תעודת לידה מעוצבת: מתנה מיוחדת ובלתי נשכחת

בשנים האחרונות המודעות לגבי מתנות ליולדת נמצאת במגמת זינוק, ועדות לכך ניתן למצוא בחנויות הרבות המציעות לרוב תמהיל כמעט זהה של מתנות שכל יולדת כבר מכירה או קיבלה בעבר. על כן, היכולת להעניק מתנה מקורית שגם תהיה בלתי נשכחת היא מוגבלת למדי, ולא פעם גורמת לתחושה של בזבוז כסף מיותר, בעקבות חוסר שימוש. אתר עותקים החליט להרים את הכפפה ולספק לכם את האפשרות לבצע הזמנה של תעודת הלידה של התינוק או התינוקת, בהתאמה אישית מבחינת גופן, צבע וגרפיקה. תעודות לידה מעוצבות באתר עותקים מהוות את אחד המוצרים הנמכרים ביותר של האתר, וזאת בשל העובדה כי מדובר במתנה מרגשת מאוד ובלתי נשכחת, הן בשל המקוריות אבל גם בשל היכולת להעניק מתנה בעלת נופך אישי שאותה ניתן לתלות בחדר של התינוק או לשמור כמזכרת מהאירוע המרגש ביותר של החיים. לפני שאתם ממהרים לבצע את הרכישה, רצוי להסתכל על הדוגמאות באתר וכן לוודא כי הפרטים שנמצאים בידכם הם נכונים מבחינת תאריך הלידה, שם התינוק, המזל וכמובן שם ההורים. לתעודת הלידה ניתן להוסיף גם אלמנטים דקורטיביים כמו למשל טביעת הרגל של התינוק כמו גם את הצילום של התינוק/ת לטובת יצירה של מתנה מרגשת ומפתיעה שכל יולדת תשמח לקבל.

המתנה המושלמת - והמפתיעה: תעודת לידה מעוצבת!

הדפסה איכותית המתבצעת באמצעות ציוד מתקדם

תחום הדפוס התקדם בצורה משמעותית בעשור האחרון, לא מעט בזכות הטמעה של אמצעים טכנולוגיים שהופכים את היכולת לספק לכל לקוח מענה מדויק מבחינת איכות המוצר. על כן, צוות האתר זמין בעבורכם לכל אורך הדרך וכן שם דגש על תהליך של הדפסה ופיקוח המתבצע החל מהשלב שבו אתם מעלים את הקבצים ועד לביצוע ההדפסה עצמה. עם צוות מקצועי וכן מדפסות שזכו בפרסים רבים ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזדמנות מעולה להעניק מתנה כמו גם להשקיע את הכסף בחוכמה, וזאת במקום להשקיע כסף במתנה שהיולדת כבר קיבלה או לא זקוקה לו. נוסף לכך, המחיר הנגיש וכן היכולת לשלוח את המתנה עד לבית מהווה יתרון נוסף לרכישה דרך האתר הזה שזוכה למחמאות רבות מצד המגזר העסקי והפרטי, הן בשל האיכות המצוינת אבל גם בשל המקוריות והחשיבה מחוץ לקופסא שמגיעה לידי ביטוי ביכולת לבצע הדפסה אישית של תעודת לידה בעבור היולדת הנרגשת כמו גם בני המשפחה.

לסיכום, אם אתם שוברים את הראש לגבי מתנה מקורית שתעניק ליולדת חוויה בלתי נשכחת ומפתיעה במיוחד, זה הזמן להיכנס לאתר עותקים, לבחור בקטגוריה של תעודות לידה מעוצבות ולהתחיל לעצב את התעודה בהתאם לטעמכם האישי. את התעודה אפשר להדפיס כמאונך או רוחבי וכן לארוז אותה בצורה חגיגית לטובת היולדת.

בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מעניקים מתנה שלא רק תשאיר טעם טוב אלא תהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב של החדר. מדובר במזכרת מרגשת אבל גם פרקטית שזוכה לביקוש אדיר מצד חברים, בני  משפחה ועמיתים למקצוע של נשים שילדו ורוצות לקבל מתנה מפתיעה ומרגשת כאחד.