מתנות ליום הולדת 4

יום ההולדת של הילדים מתקרב בצעדי ענק וזה בדיוק הזמן לחשוב על מתנה מקורית ומיוחדת לכבודם. מה מעניקים מתנה לילדים בני 4? אספנו עבורכם כמה הצעות למתנות מדליקות במיוחד:

מתנות ליום הולדת 4

חוויות!

כבר מגיל צעיר, כדאי ללמד את הילדים שחוויות עשויות להיות נהדרות הרבה יותר ממתנות מוחשיות, לכן תוכלו להעניק להם מתנה ליום ההולדת חוויה מיוחדת ומרגשת. אחת המתנות המקוריות שיש דווקא טמונה בחוויה בה הילדים יוכלו לעוף באוויר. מתחם FLYBOX מאפשר לילדים החל מגיל 4, לחוות חוויית תעופה מיוחדת במינה, בליווי מדריך צמוד. החוויה כולה מתבצעת בתוך מנהרת רוח, כך שניתן לשלוט ולווסת את מהירות התעופה ולהתאים אותה לגיל הילד. נוסף לחוויה זו, תוכלו לקחת את הילדים לגן חיות, לבקר במצפה התת ימי באילת, לצפות בהצגה של כוכב ילדים אהוב או לקחת חלק בסדנה המותאמת לגילאים הללו.

ספרי ילדים

עם התקדמות הטכנולוגיה, רבים חששו שהילדים והדור הצעיר יימנע מקריאת ספרים, אולם לאחרונה, ספרי הילדים צוברים תאוצה והורים רבים רוכשים לילדיהם ספרי ילדים ייחודיים, כמו סיפורת, ספרי העצמה ועוד. תוכלו לרכוש לילדים במתנה מגוון של ספרי ילדים, אך בכדי להתאים את הספרים בעבורם, מומלץ להגיע עמם לחנות הספרים ולאפשר להם להתרשם מהמבחר ולבחור בעצמם את הספרים שמושכים את תשומת ליבם.

ערכת יצירה

בגילאי הגן, הילדים לומדים כיצד לשלוט ולפתח את המיומנויות המוטוריות שלהם. כמו כן, הם לומדים להיות יצירתיים, לפתח את הדמיון ולחשוב באופן ייחודי. אחת הדרכים לסייע להם לפתח את כל אלו, היא באמצעות עבודות יצירה ואמנות. רכשו לילדים ערכת יצירה הכוללת חומרי יצירה מסוגים ומרקמים שונים וצרו יחד איתם מגוון עבודות יד מקוריות ומלאות בהשראה. אגב, כדאי להצטייד במדבקות צבעוניות, משום שילדים מחבבים את עולם המדבקות במיוחד.

מוצרים ממותגים

כיום הטלוויזיה עשירה בדמויות שילדים אוהבים, כך תוכלו לרכוש עבורם מוצרים ממותגים עליהם מתנוססות הדמויות האהובות עליהם במיוחד, כמו בוב הבנאי, אנה ואלזה מהסרט "פרוזן", יובל המבולבל ועוד.

מטבח מאובזר

אחד הטרנדים הייחודיים בשנה האחרונה היה מטבחי הילדים המאובזרים, החל ממטבחי עץ בנויים ועד לבניית מטבחי קרטון בעבודת יד. ניכר שהילדים מתחברים לפריטים הללו ומצליחים להעביר את הזמן בהנאה תוך משחק במטבח הייחודי.

משחקי קופסא

לא מעט דובר אודות יתרונותיהם של משחקי הקופסא השונים, בין אם מדובר בפאזלים, משחקי לגו, משחק הזיכרון או כל משחק שמצריך חשיבה ותכנון אסטרטגי. המשחקים הללו מסייעים לפתח את המיומנויות הקוגניטיביות של הילד, כך שהם בהחלט מומלצים לרכישה. נסו להבין אילו משחקים ותחומים מעניינים את הילד, ולפיכך תוכלו לדעת אילו מתנות יתאימו לו במיוחד.

טרמפולינה

מתנה נהדרת לילדים שגרים בבית פרטי עם חצר, משום שלא רק שהיא מעבירה את הזמן בכיף, היא גם תורמת לשיפור הכושר הגופני של הילדים וגורמת להם להיות פעילים ולקפץ להנאתם.

 

בחרו אחת מבין המתנות שצוינו לעיל ועטפו אותה בנייר עטיפה אטום לטובת אפקט ההפתעה. כתבו ברכה קצרה וקולעת לכבוד ילד יום ההולדת והעניקו לו את המתנה. מזל טוב!

יש לכם פעוטות בגילאים נמוכים יותר? קראו את הכתבה שלנו על מתנות לגיל שנתיים.