שופנינג אונליין: איפה קונים משאבות חלב באינטרנט?

אם עד לפני מספר שנים נדרש היה להגיע לחנות הפיזית לטובת רכישה של משאבת חלב, כיום ניתן לבצע את ההזמנה אונליין – ומבלי לצאת מהבית. היכן תוכלי לרכוש משאבת חלב איכותית? על כך – בסקירה הבאה.

רכישת משאבת חלב באינטרנט: קיצור משמעותי של זמנים

כמו שכל אימא יודעת, הזמן הוא מרכיב נזיל ויקר מאוד. למרות הרצון הטוב, לא פעם אימהות מוצאות את עצמן נאבקות למצוא חצי שעה בלבד לטובת רכישת קניות חיוניות כאשר אחת מהרכישות החשובות ביותר לכל אם מניקה היא כמובן משאבת חלב. משאבת חלב משמשת הן לטובת שאיבת חלב לזמנים שבהם את לא נמצאת לצד התינוק (כמו למשל בעקבות יציאה לעבודה, לימודים או בילוי) וכן לטובת נשים שמתקשות להניק בעקבות פצעים וכאבים שנוצרים בעקבות תהליך ההנקה. בהקשר זה, המשאבות כפי שהכרנו השתנו ללא הכר וזאת בשל פיתוחים חדשניים המאפשרים לכל אם מניקה לשאוב את החלב בצורה נוחה, חלקה ומהירה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע את הרכישה של המשאבה דרך האינטרנט, ולקבל אותה במשלוח מהיר עד הבית. מדובר בקיצור משמעותי של זמנים כמו גם חיסכון בכסף, וזאת בשל היכולת לבצע השוואת מחירים ובהתאם לכך לבצע רכישה של משאבת חלב איכותית של מותג מוביל. בכדי לסייע לך, להלן רשימת החנויות בהן תוכלי לרכוש את המוצר, ובכך ליצור מערך הנקה יעיל ובריאותי בעבור התינוק:

דין דיאגנוסטיקה

חשוב לדעת כי אחת האופציות היא האתר דין דיאגנוסטיקה, שנחשב לאחד מאתרי האונליין המובילים בישראל, ולא בכדי. דרך האתר תוכלי לבצע רכישה של משאבות חלב במחיר מצוין ועם שימת דגש על חיסכון כספי – בשל העובדה כי באתר ניתן לראות בקלות הנחות והטבות מיוחדות דרך הצטרפות למועדון הלקוחות. הקטגוריה של משאבות החלב באתר נחשבת לאחת הקטגוריות המובילות, לא מעט בזכות משאבות של המותגים המובילים בעולם כמו גם משאבות אשר זכו בדירוג גבוה מצד נשים מניקות. אחד היתרונות הבולטים של רכישה באינטרנט ובחנות הזו בפרט נובע מתוך היכולת לקבל סיוע לכל אורך תהליך הרכישה, כמו גם אחריות מלאה בגין הרכישה.

שופנינג אונליין: איפה קונים משאבות חלב באינטרנט?

מוצצים

דרך אתר מוצצים ניתן לבצע רכישה של משאבות חלב ידנית או חשמלית. בנוסף, ניתן לקבל חלק מהמשאבות במשלוח חינם וכן לבחור משאבה מבין טווח מחירים נגיש למדי – החל מ 90 ₪ ועד למשאבות ב 260 ₪ ומעלה.

שילב

שילוב הוא מותג מוכר בתחום האם והתינוק, ולאחרונה הקים אתר המאפשר לבצע הזמנה של מוצרים כמו משאבות חלב דרך הפלטפורמה האינטרנטית ובליווי מצד אנשי מקצוע הזמינים לכל אורך תהליך הרכישה. ניתן להתרשם מהמשאבות בחנויות ולבצע את הרכישה דרך האתר, ובכך לשלב בין העולם הווירטואלי לבין העולם הפיזי של החנויות המתמחות באם ובתינוק.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים משאבת חלב באינטרנט?

לא כל משאבה מתאימה לך ולכן חשוב קודם כל להבין את הסוגים השונים של המשאבות. נהוג לחלק את משאבות החלק לשניים: משאבת חלב ידנית המאפשרת לך לקבל שליטה מלאה על עוצמת היניקה ואילו משאבה חשמלית אותה ניתן להפעיל בקלות. הכלל המנחה הוא לבחור במשאבה המאפשרת לך לבצע את פעולת השאיבה באופן קל וחלק, ועל כן רצוי לבחור במותג מוביל ובעל המלצות. מאחר ומדובר ברכישה המתבצעת אונליין, בדקי כי את מקבלת מערך של שירות לקוחות זמין להתייעצות כמו גם משלוח מהיר המתבצע עד לבית. לרוב, העלות של המשלוח היא בחינם או בעלות כספית נמוכה, ועל כן משתלם הרבה יותר לבצע דרך האינטרנט – מאשר בחנות פיזית.