ילדים וחיות מחמד

השילוב הקסום של ילדים וחיות מחמד מקבל כל כך הרבה ביטויים נפלאים, עד שזה גורם לנו לחשוב שכל ילד פשוט חייב לגדול עם כלב. ואם לא כלב, לפחות עם איזשהו בעל חיים אחר שמגיב לילד. בואו נדבר על השילוב הזה בין ילדים וכלבים. כמו כן, בואו נבין אילו סוגים של כלבים יכולים להתאים לילדים ואילו סוגים אולי פחות.

אם אתם עומדים להכניס כלב למשפחה שלכם, אתם עומדים להכניס לא פחות מאשר נשמה חדשה לבית. וכשנשמה חדשה נכנסת לגור אתכם ולהפוך חלק ממכם, מדובר בחוויה באמת מרגשת. אז קודם כל, תנו לסיטואציה את הכבוד המגיע לה. אם אתם עומדים לאמץ כלב, תכינו לו מבעוד מועד את המיטה שלו. בכל חנות חיות מחמד אפשרי לרכוש מזרן איכותי לכלב. זה הטיפ הראשון שלנו אליכם. הטיפ השנו הוא – חטיפים לכלבים! תנו לכלב להרגיש בבית, תכינו לו שקית חטיפים ותפנקו אותו לאט-לאט (לא הכול ביחד).

איזה כלב יכול להתאים לגידול עם ילדים?

אם אתם עומדים להכניס כלב הביתה, אנחנו אישית ממליצים על אימוץ. נכון, אפשרי לרכוש כלבים, וגם אפשרי לרכוש כלבים גזעיים עם תעודות. אבל חשוב לזכור שישנם המוני כלבים ללא בית, חלקם גם כלבים גזעיים שנמצאים בעמותות השונות. תעשו מצווה, תאמצו ואל תרכשו כלב.

הוחלט לאמץ כלב? אם יש לכם ילדים קטנים בבית, אתם יכולים לאמץ כלבים מסוגים שונים כמו למשל רועים. כלבי רועים הם כלבים שמצריכים הוצאת אנרגיה לא מעטה, ככה שצריך לקחת את זה בחשבון. אם יש לכם בבית בני נוער או ילדים שאוהבים לרוץ בחוץ, כלבי רועים יכולים להיות מעולים עבור החיבור זה.

ילדים וחיות מחמד

כלבים עדינים שידועים בתור כלבי משפחה

אם אתם מחפשים אחר כלב משפחה קלאסי, אתם תופתעו לגלות שכלבי בוקסר הם כלבי משפחה מדהימים. מהניסיון האישי שלנו, אנחנו יכולים להגיד לכם שכלבי בוקסר לא יזוזו אפילו סנטימטר כשילדים יקפצו עליהם וימשכו להם באוזניים. מדהים.

עוד בקבוצה של כלבי משפחה קלאסיים, יש לנו את כלבי הלברדור. לברדורים הם כלבים שמתאימים מאוד לגידול ביחד עם ילדים, אבל צריך לקחת משהו בחשבון. לברדורים עשויים להיות גרגרנים לא קטנים. אם תשאירו לידם שק מזון, הם יטרפו אותו בלי לעשות חשבון לאף אחד. כנראה שהם יעצרו רק כשהבטן שלהם תהיה נפוחה והם יצטרכו משאית שתפנה אותם לווטרינר.

מה כל כך מיוחד בשילוב בין ילדים וכלבים?

השילוב בין כלבים לילדים מאפשר לילד לבטא את הרגשות שלו, אבל לא רק. הילד לומד כיצד להוליך ולהוביל כלב, כיצד להיות אחראי על יצור חי אחר. הילד ילמד כיצד להיות אסרטיבי, יטייל עם הכלב בחוץ ויפתח עצמאות בעזרת הכלב.

השילוב של כלבים וילדים הוא שילוב קסום, שצריך לראות אותו בעיניים ולחוות אותו בכדי להבין עד כמה הוא מרגש. אם אתם מעוניינים לאמץ כלב עבור המשפחה והילדים בבית, אנחנו ממליצים קודם להגיע לימי אימוץ רשמיים של העמותות השונות בארץ. אתם תופתעו לגלות כלבים מדהימים שרק צריכים חיבוק חם ובית דואג. נכתב באדיבות TOPDOG – חנות חיות בבת ים