הגשם מטפטף על העורף:4 פריטים שאתם חייבים שיהיו לילד שלכם!

לבוש לחורף לילדים

החורף הישראלי מתקרב ומגיע. כיוון שהחורף ההפכפך שלנו מגיע כמעט ובלי התראה, חשוב שנהיה מוכנים מראש בעבור ילדינו.

הנה ארבעה פריטים שאתם חייבים להכין מבעוד מועד עבור ילדכם:

נעליים קונים מהר וגרביים לא חסר

נעלי חורף יכולות להיות ערמומיות מאוד אם לא יודעים מה מחפשים. אצל ילדים הנושא חשוב מאוד כיוון שהגוף הצעיר שלהם מקבל את נקודות הקור החורפיות הישר מן הרגליים. על כן, כשנקנה נעליים לילדים, נחפש את המרופדות. לאחרונה החלו חברות נעליים רבות לייצר את המגפיים עם פרווה סינטטית בתוכם. כך שבנוסף לגרב העבה שסיפקתם, החום נשאר ונשמר בכף רגלו של ילדכם. מומלץ בהחלט.

כפפות, החברות הכי טובות לילדכם

כן, כפפות הוא מוצר מאוד בסיסי השייך לבגדי ילדים וקיים עשרות שנים, אך משנה לשנה נדמה כי גם הכפפות עוברות שינוי מהפכני. עם הקדמה של הטכנולוגיה והעובדה שכולם מסתובבים עם מכשירים ניידים בעלי מסך מגע, הגיעו אלינו הכפפות בעלות מגע הטאץ'. על נקודות הממשק של הכפפה, בקצות האצבעות, הוצמדו נקודות מגע המאפשרות עיסוק בנייד מבלי להוריד את הכפפות. כך ניתן לשמר את חום הגוף דווקא בנקודות הכי חיצוניות שלו.

ערכת חורף לבית הספר

כשאתם שולחים בבוקר את ילדכם לבית הספר, אתם בדרך כלל אורזים להם סנדוויץ' ואולי מצרפים גם פרי, אורזים הכל בקופסא קטנה שתהיה להם לשעת 10. את אותו הדבר אמצו בחורף עבור ערכת חורף. הכניסו פנימה חבילת טישו, אלכוהול לחיטוי הידיים, סוכריות להקלת כאב בגרון ושפתון לשמירת לחות השפתיים.

בחורף חשוב לזכור כי מזג האוויר הופך ליבש יותר (על אף הגשם) ורמת החמצן יורדת, לכן ערכה כזו יכולה לעזור לילדכם להתחמק מהחורף.

כובע צמר

גם כובעי צמר הם חלק ממערך של בגדי ילדים והסממן הראשון לבואו של החורף. מעבר לשכבת הגנה על ראש הילד, כובע צמר מגן גם על האוזניים. כיוון שאוזניים הם איבר חיצוני בגוף, כמו הידיים והרגליים ומתקררים יתר על המידה. כמו את הגפיים, כך גם את האוזניים תרצו לשמור בטמפרטורת גוף גבוהה במהלך החורף, מאחר ודלקות אוזניים רבות נוצרות בעקבות קור ולאו דווקא בעקבות דלקות תוך אוזניות. כובע צמר המתלבש בצורה הנכונה על ילדכם הוא כובע בעל אוזניות הנועד לתת כיסוי מלא לראש ילדכם.

 

עכשיו כשיש לכם את הפריטים המומלצים, ילדכם יוכל להישמר מפני קור החורף וגם ליהנות ממנו, ועבורכם זו המתנה הכי טובה לחורף הקרוב, אחרי הכל, חום גוף בחורף שווה ערך לבריאות ושקט נפשי.

קראו גם: נהיגה חכמה בחורף עם ילדים.