רילוקיישן עם הילדים: כך תמצאו עבודה בחו"ל בקלות

אם החלטתם לעשות רילוקיישן עם הילדים ואתם מחפשים עבודה בחו"ל, המאמר הזה מיועד עבורכם. למה חשוב להיעזר בחברת השמה ואיך הקשרים שלכם יעזרו בתהליך? כל התשובות לפניכם.

נעזרים בחברת השמה

חיפוש עבודה בחו"ל היא משימה מורכבת מאד ובחברות ההשמה יש מומחים בתחום שיכולים לסייע בכך. לחברות ההשמה שמתעסקות עם עבודה בחו"ל יש ברוב המקרים ניסיון רב והן מציעות מגוון בלתי מוגבל של משרות לישראלים. בנוסף, חברת ההשמה תלווה אתכם בתהליך ותסייע לכם בכל הפרוצדורות השונות, מהגשת קורות החיים ועד ההמראה.

היתרון של חברות ההשמה בא לידי ביטוי בכך שהתקשורת איתן קבועה ונוחה. אתם תוכלו לדעת כל הזמן מה הסטטוס שלכם והיכן אתם נמצאים בתהליך וזה מהווה יתרון משמעותי במיוחד לאור העובדה שאתם נמצאים במצב של אי וודאות. לחברות הללו יש קשרים עם מעסיקים בחו"ל והן יוגלו להתאים לכם את המשרה הרלוונטית ביותר.

מנצלים קשרים

נפתח בשורה התחתונה ונגיד שאם יש לכם קשרים עם מישהו שכבר עובד בחו"ל ויכול להמליץ עליכם, עשיתם כבר את חצי הדרך לרילוקיישן. ממש כמו בארץ, גם המעסיקים בחו"ל מעדיפים לקחת מישהו שהם קיבלו עליו המלצה חמה. לכן, אם יש לכן חבר טוב שעשה רילוקיישן לחו"ל, עובד שם ויכול לתת עליכם המלצה טובה, אין ספק שמדובר באופציה מבורכת. גם הוא לא יכניס אתכם לעבוד בחברה שהוא בעצמו עובד בה, זה ודאי יפתח לכם דרך לאופציות נוספות במדיה הספציפית שבה הוא עובד.

 

 

נכנסים ללוחות דרושים

אופציה נוחה נוספת היא להיכנס לאחד מלוחות הדרושים באינטרנט ולחפש אחר המשרה הבאה שלכם בחו"ל. מכיוון שההיצע הוא גדול ויש מגוון רחב של משרות בשוק, אתם כמובן צריכים קודם להגדיר לעצמכם את סוג המשרה שבה אתם רוצים לעוד ולבצע את הסינון בהתאם בלוחות הללו. בנוסף, אם יש לכם מספר תחומי ענין אנחנו ממליצים לכם ליצור קורות חיים נפרדים לכל תחום, כך הסיכוי שבאמת יחזרו אליכם הוא גדול יותר.

נעזרים ברשתות חברתיות

בואו נודה על האמת, אם אתם לא נמצאים ברשתות החברתיות אתם פשוט לא קיימים בכל הקשור לשוק העבודה. אנשי כוח האדם, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, מאד אוהבים להציץ על הפרופיל של המועמד שלהם ברשתות החברתיות. שם למעשה הם יכולים לקבל את כל המידע החשוב באמת עליהם, ללא מסכות ולאל הצגות.

לכן, אם אתם עושים רילוקיישן עם הילדים ועדיין לא מצאתם עבודה בחו"ל, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לאמץ את הכלי הזה. אנחנו מדברים בין השאר על פלטפורמות כמו פייסבוק וטוויטר, אך אין ספק שהרשת החברתית החזקה ביותר למציאת עבודה היא הרשת החברתית לינקדאין. הקימו פרופיל ברשת הזו והקפידו על תחזוקה שוטפת שלו, זה יעלה מאד את הסיכוי שלכם למצוא עבודה בחו"ל.

משרה מפה לאוזן

המלצה שלנו, פשוט תדברו עם אנשים כמה שיותר, ספרו להם שאתם עומדים לעשות רילוקיישן עם הילדים לחו"ל ושאתם מחפשים שם עבודה. לפעמים אנחנו נוטים לחפש רחוק, כשהדברים נמצאים לנו כאן ממש מתחת לאף. לדוגמא, יש לא מעט מקרים שבהם תוכלו להמשיך לעבוד בחברה שבה אתם עובדים כיום בארץ, ממקום מגוריכם בחו"ל. אם העבודה מהבית גם כך מקובלת בקרב הבוס שלכם והוא כבר מכיר ומעריך אתכם, אין סיבה שהוא ירצה לוותר עליכם.

לסיכום

אם אתם עושים רילוקיישן עם הילדים ומחפשים עבודה בחו"ל, אנחנו ממליצים לכם לאמץ את הטיפים שהצגנו במאמר זה. חברת השמה מקצועית תוכל ללוות אתכם בתהליך ולהתאים עבורכם את המשרה הרלוונטית ביותר, כך שמדובר באופציה נוחה מאד.