כך תעצבו את חדר הילדים בעזרת גאדג'טים

אם נכנסתם למאמר הזה, כנראה שיש לכם ילדים. אם יש לכם ילדים אתם כנראה מודעים לכמות הפעמים שהחדר הזה יכול להשתנות. ילדים גדלים, דעתם משתנה, דמיונם משתנה והם נוטים להיפטר מדברים שבעבר עניינו אותם או ריתקו אותם. אז איך תוכלו לעצב את חדר הילדים ככה שלפחות העיצוב הבסיסי יישאר? הנה כמה רעיונות מגניבים:

גאדג'טים לילדים

ירח מאיר

אתם בטח זוכרים כילדים את התקרה מלאת הכוכבים הזוהרים בחושך. כל פעם שהגיעה שעת השינה, הייתם נכנסים מתחת לשמיכה, מביטים אל התקרה ומיד שמיכת כוכבים הייתה עוטפת אותה. הכוכבים האלה יכולים לעזור אם הילדים מתקשים להירדם, או מפחדים מהחושך. אז כשיש כוכבים, למה שלא יהיה ירח? מדבקה של ירח גדול וזוהר בחושך היא מסוג הגאדג'טים לילדים סקרנים ששואלים שאלות רבות על מערכת החלל.

מתלה כדורים

הילד שלכם אוהב ספורט? משולב בכל החוגים האפשריים ואתם לא יכולים לגרום לו לעצור? אין מה לעשות. ילדים זה פצצת אנרגיה וכדי שיצליחו לישון בלילה, חייבים להתיש אותם במהלך היום. אך בסוף היום, כאשר כדורי הסל והכדורגל מונחים בצד, כמה בלאגן זה יכול ליצור בחדר אחד קטן. מתלי כדורים הנתפסים על הקיר היא תשובה אולטימטיבית גם לסדר בחדר וגם לעיצוב מיוחד ומודרני.

פוף

איזה כיף שהפוף אף פעם לא יוצא מהאופנה. הפוף גם שייך לעולם של גאדג'טים לילדים כיוון שהוא לא כיסא והוא גם לא כורסא. הוא המצאה גאונית וכיפית שנותנת לכם לשקוע פנימה ולהירגע. בהקשר למתלה הכדורים, תוכלו לקנות לילדכם פוף בצורת כדורגל או כדורסל ולתת לעיצוב החדר להביע את אהבתו של הילד לספורט.

מתלה סל

ואם כבר בספורט עסקינן, אחת השיטות היעילות והמגניבות ביותר לעזור לילדכם להבין את מערך הניקיון של הבית היא לגרום לו ליהנות מהתהליך. כאשר תצמידו סל (של כדור-סל) אל דלת החדר, ומתחתיו סל הכביסה, הנה לכם ילד שלא זורק את בגדיו המלוכלכים על הרצפה אלא מתאמץ לקלוע הישר לסל הכביסה. כל כך פשוט, כזה יעיל.

מחצלת

לצערינו ולצער הורים רבים, לא כל הצעצועים מסתכמים בכדור אחד של כדורגל. משחקים וגאדג'טים לילדים יכולים להיות בעלי אלפי חלקים, להתפזר בכל מקום וכמובן שבפעם הראשונה שתפתחו את המשחק גם תספיקו לאבד חלק אחד. אך אם תהיה לכם את המחצלת המאגדת את כל חלקי המשחק במקום אחד, לא רק שתצליחו לסדר מהר יותר את החדר, גם תדעו בוודאות שכל החלקים נמצאים לפעם הבאה.

ילדים נהנים ממתנות מקוריות, עכשוויות ומודרניות. אבל יותר מכל הם אוהבים לשחק, ליהנות ולצחוק. כאשר קיימים גאדג'טים לילדים הדבר מעניק לכם, ההורים, למצוא דרך נוספת ליהנות עם הילדים ובאותה מידה גם לתת להם ערך מוסף.