תווי שי כמתנה להורים טריים

כאשר מכרים שלכם הופכים להיות הורים, אתם מתרגשים ביחד איתם ושמחים לקראת השינוי העצום שחל בחיים שלהם. אחת הדרכים הבסיסיות לציין זאת היא באמצעות רכישת מתנה להורים הטריים. יש מגוון רחב של אפשרויות בתחום, ברמות תקציב שונות. כדי לדעת מה מתאים אתם צריכים לחשוב על הקרבה שלכם לזוג (בני משפחה וחברים קרובים דורשים לרוב "השקעה" גדולה יותר מאשר מכרים רחוקים), לשקול מה הם עשויים להיות זקוקים לו ולהגדיר תקציב.

בשנים האחרונות, הבינו יותר ויותר אנשים כי רכישה של תווי שי כמתנה להורים טריים יכולה להיות פתרון אופטימלי בלא מעט מובנים.

מתנה להורים טריים

אז למה להעדיף תווי שי?

הענקת תווי שי כמתנה עבור הורים טריים יכולה לאפשר לכם להתגבר על הקושי המרכזי ברכישת מתנה בנסיבות אלה: האתגר שלחשוב מה בדיוק ההורים זקוקים לו. בדרך כלל מעדיפים שמתנות לידה תהיינה בעלות פן שימושי, אבל עדיין קשה לנו לדעת מה יש להורים, מה הם קיבלו מאחרים ומה בכלל הם מעדיפים לקבל. תווי שי, המאפשרים מימוש בשלל דרכים פוטרים את הדילמה הזו. באמצעותם זכות הבחירה לגבי אופן המימוש הספציפי ניתנת למי שמקבל את המתנה, מה שמלווה לרוב בשביעות רצון מוגברת מצדו. המשפחה יכולה לחשוב מה היא צריכה בדיוק, בנקודת הזמן הנוכחית, ולהשתמש בתווים בהתאם.

הגמישות של תווי שי בולטת גם בכל הנוגע למועד המימוש של המתנה. הימים שלאחר הלידה הם תמיד עמוסים מנקודת המבט של המשפחה החדשה או המורחבת. אם רוכשים להם מתנה "רגילה", אותה יש לרוב להחליף במידת הצורך תוך שבועיים ימים בלבד, עלול להיווצר מצב בו הם לא מוצאים את הזמן הנכון להחלפת המתנה (כי בכל זאת יש תינוק שצריך לשמור עליו). תווי שי מגיעים כיום עם תוקף של מספר שנים לפחות, כך שאפשר להיות רגועים גם מהבחינה הזו.

מגוון רחב של אפשרויות

ההחלטה להעניק תווי שי אמנם מקרבת אתכם לעבר הבחירה המתאימה לכם ביותר, אבל עדיין נדרשת כאן עבודה מצדכם. ההחלטה המשמעותית הבאה היא שווי התווים, כאשר תוכלו למצוא תווי שי בשווי של כמה עשרות שקלים ולעומתם תווים ששווים מאות שקלים לפחות. הקרבה למקבלי המתנה משפיעה מן הסתם על ההחלטה הזו, אבל יש שוני בין החברות והגורמים הפועלים בשדה המשחק. ואגב, בהרבה מקרים תווי שי יימכרו במחיר הנמוך מעט מאשר השווי שלהם בפועל.

 

תווי שי מציעים בהגדרתם דרכים שונות למימוש, אבל גם כאן יש פער בין התווים השונים. כך למשל תוכלו למצוא תווים המתמקדים ברכישות בעשרות רשתות בפריסה ארצית. לעומתם, תווי שי אחרים ניתנים למימוש גם בצורה של בילוי זוגי: ארוחה במסעדה, כרטיסים לסרט, ביקור במכון ספא ועוד. יש הורים שיעדיפו דווקא לקבל פינוקים מהסוג הזה, שיספקו בריחה מסוימת למספר שעות מהלחץ ומהאינטנסיביות של גידול התינוק.

למידע נוסף על מתנות לאשה לאחר לידה, לחצו כאן.