7 לוקיישנים מיוחדים לצילומי הריון קסומים בטבע

מתכננים לקיים בקרוב צילומי היריון? ובכן, במקום לבצע אותם בסטודיו סגור, זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת לחיק הטבע. בכדי לסייע לכם, בחרנו להציג 7 לוקיישנים מיוחדים אשר יהוו את הרקע המושלם לצורך צילומים בלתי נשכחים. לגזור, לרשום – ולצאת לטבע!

צילומי היריון בטבע: רקע מושלם להנצחת הרגע

אין ספק כי צילומי היריון מהווים את אחד הרגעים המרגשים ביותר של תקופת ההיריון, ובשל כך ניתן לראות זינוק במספר הפניות של משפחות לצורך תיאום יום צילום. לא מעט הורים נרגשים מעדיפים לקיים את יום הצילום בסטודיו של הצלם, אולם ניתן בהחלט לחשוב מחוץ לקופסא ולנצל את משאבי הטבע היפהפיים של מדינת ישראל לצורך יצירת צילומים קסומים, מקוריים ובלתי נשכחים. באמצעות פרפרים סטודיו לצילום המתמחה בתחום של צילומי היריון, גיבשנו בעבורכם 7 לוקיישנים מיוחדים לצורך הצילומים. שנתחיל?

פארק הרצליה

במרכז הארץ ישנו פארק הרצליה החולש על שטח של 250 דונם. מדובר ברצועת טבע בתולית המהווה את הרקע המושלם לטובת צילומי היריון, הן בשל החורשות הטבעיות והן בשל מרכז הצפרות אשר נמצא במרכז הפארק. מדובר בפארק שקט ואינטימי ולכן מדובר בלוקיישן מיוחד, רומנטי ונגיש מבחינת זוגות המתגוררים באזור המרכז.

שמורת ים הבונים

חוף הבונים נחשב לאחד החופים היפים בישראל, אולם לא רבים מכירים את שמורת הטבע הסמוכה אליו. מדובר בשמורה המשקיפה אל חוף הים, ומהווה מצע יפהפייה לצורך יצירת צילומי היריון. הרקע של המים בשילוב הירוק מבטיח כי הצילומים שלכם יהיו מיוחדים, טבעיים ובעיקר נוגעים לחיבור של הירוק והכחול המשתלבים יחדיו בהרמוניה.

 7 לוקיישנים מיוחדים לצילומי הריון קסומים בטבע

חורשת טל

הגן הלאומי חורשת טל חולש על שטח של 700 דונם, ומשלב מדשאות דשא, עצים וצמחים נדירים. נוסף לכך, ניתן להתמקם בנקודת תצפית עוצרת נשימה לצורך הצילומים, ולכן מדובר באתר מקסים ומבוקש לביקור ולצילומים.

נחל צלמון

שילוב של טבע עם נחל טבעי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להפיק יום צילומים מקורי ומיוחד, כל זאת במרחק נסיעה קצר. באזור ישנם עצי חורש, נחל שוקק חיים ודשא, ולכן מדובר באזור יפהפייה לצילומים שלכם.

גן השלושה

גן השלושה (סחנה) ממוקם בסמוך לבית שאן. מדובר בגן עצום הכולל מדשאות דשא, מסלול הליכה וכן מעיינות טבעיים.

חולות ניצנים

באזור ניצנים ניתן לקיים יום צילום בחולות או בחוף עצמו, כחלק משילוב של טבע פראי וטבעי לחלוטין הממוקם בסמוך לחוף ניצנים.

גן לאומי עין חמד

באזור ירושלים ממוקם הגן הלאומי עין חמד. מדובר בגן יפהפייה המושך אליו מדי שנה אלפי מבקרים, בשל העתיקות באזור כמו גם מעיינות זורמים וטבעיים. מדובר באזור שבו ניתן לקיים צילומי היריון בטבע, כאשר ברקע ישנם מבנים צלבניים עתיקים ואווירה ירושלמית שאין כמותה בשום מקום אחר – ומשתקפת היטב בתמונות.