מדריך לאימהות: 3 שיטות לניקיון מהיר ויעיל של הבית

אנחנו בטוחים שהשגרה היומית שלכן עמוסה ואם יש משימה שאתן לא מצליחות להגיע אליה זה ניקיון של הבית. אם זה המצב גם אצלכן הגעתן למקום הנכון, קבלו את 3 פתרונות הניקוי לבית שפשוט ישדרגו לכם את החיים.

שוטף ומקרצף רצפות אלחוטי SF8

אם אתן רוצות לשטוף את הבית ולקרצף אותו בפעולה אחת,  אפשר להשתמש בשוטף רצפות אלחוטי שינקה ביעילות. מדובר בשוטף מקרצף איכותי במיוחד שיאפשר לכן לנקות לכלוך יבש או רטוב ולקבל רצפה יבשה, נקייה ומבריקה. המכשיר הזה מסיר את כל סוגי הלכלוך מכל סוגי המרצפות, ניתן לעבוד איתו למשך 25 דקות באופן רצוף שזה יתרון משמעותי בהחלט.

למכשיר הזה יש פעולה שקטנה במיוחד ולכן, אם יש לכן ילדים קטנים בבית שממש עכשיו נכנסו למיטות, אתן יכולות להרגיש הכי חופשיות להשתמש בו. הניקוי באמצעות המכשיר הוא עוצמתי מאוד והאמת היא שזה ממש פלא כי הכל קורה בלחיצת כפתור אחת. באמצעות פטנט המברשות הכפולות שלו, שנעות כל הזמן בתנועה סיבובית, התוצאות של השוטף האלחוטי הן לא פחות ממושלמות. המכשיר מגיע עם צג לד מובנה שמאפשר לכן לנהל בקלות את עבודת הניקיון בצורה הכי חכמה, כולל מצב סוללה והתראה על מיכל מים מלא.

שואב אלחוטי של דייסון

דייסון הוא שואב אבק אלחוטי שבשנים האחרונות פשוט ניפץ את שוק שואבי האבק ולקח את כל המתחרים שלו בסיבוב. מדובר בשואב אבק עוצמתי עם סוללה איכותית במיוחד שמספיקה לפחות לשעת עבודה אחת, אלא אם כן אתן מפעילות אותו על מצב טורבו. לדייסון יש תחנת עגינה ייעודית שבתוכה מניחים את הדייסון על מנת לטעון אותו לקראת השאיבה הבאה. דייסון מגיע עם חבילת אביזרים בסיסית שכוללת כמה מברשות שמסייעות למשתמש לשאוב אזורים ששואב אבר רגיל פשוט לא מצליח להגיע אליהם. בנוסף, תוכלו להרחיב את חבילת האביזרים הזו בתשלום ולהוסיף מברשות לשאיבת הרכב, שזה יתרון משמעותי במיוחד.

אחד היתרונות המרכזיים של הדייסון בא לידי ביטוי בכך שמדובר בשואב אבק שקט אף עוצמתי. כולנו זוכרים את שואבי האבק הגדולים של שנות התשעים, הרעש שהם היו מפיקים היה גורם לכל בני הבית לרצות רק דבר אחד, שתפסיקו להשתמש בו. הדייסון אמנם מאוד שקט, אך עם זאת הוא גם מאוד עוצמתי. השימוש בו מאוד נוח, יש לו מיכל ייעודי שבתוכו הוא צובר את הלכלוך שאתם שואבים, ניתן לרוקן אותו בקלות ולהמשיך בעבודה. מידי פעם חשוב מאד להוציא את הפילטר ולנקות אותו, ניתן בקלות גם לפרק את הדייסון עצמו ולבצע ניקוי עמוק לשואב עצמו וגם לאביזרים שבערכה.

מדריך לאימהות: 3 שיטות לניקיון מהיר ויעיל של הבית

מנקה חלונות אלחוטי

הבית שלכן מבריק והרצפה מנצנצת, אבל החלונות, אבוי על הלכלוך. אז זה הזמן להכיר את מנקה החלונות האלחוטי שפשוט יציל עבורכן את המצב. אז למי זה מתאים? במיוחד עבור מי מכן שיש לה ילדים קטנים שכל המטרה שלהם בחיים היא ללכלך את הוויטרינה בסלון עם ידיים מלוכלכות באוכל. כל מה שאתן צריכות זה מנקה חלונות אלחוטי שעובד באמצעות סוללה נטענת. למנקה החלונות האלחוטי יש שואב מובנה שהתפקיד שלו הוא לאסוף את המים המלוכלכים לתוך מיכל ייעודי שגם מתרוקן בקלות. תוכלו לנקות באמצעותו את כל החלונות בבית, את המראות במקלחת ואפילו את השמשות במכונית.

לסיכום

אין ספק שאם אתן רוצות להקל על עצמכן מעט את שגרת היום העמוסה, אתם צריכות להיעזר בפתרונות הניקוי שהצגנו במאמר זה.